Open je dvd-lezer met een sneltoets

Door Control is een klein tooltje dat zich in het Systeemvak nestelt en van daaruit toelaat om de dvd-lezer te openen en sluiten met een muisklik of een sneltoetscombinatie naar keuze.

Om er zeker van te zijn dat je Door Control altijd ter beschikking hebt, stel je het tooltje best zo in dat het telkens mee opstart met Windows. Omdat de software erg weinig RAM verbruikt, zal dat amper effect hebben op de prestaties van je systeem.
Door Control is een eenvoudige tool die doet wat het moet doen, zonder al te veel toeters en bellen daarrond. Maak je regelmatig gebruik van de dvd-lezer, maar zit je computer weggestopt onder een bureau of in een kast, dan zul je vast voordeel halen uit deze software.














