OnePlus 15 nu wel heel erg goedkoop bij Coolblue als Tweedekans

Nieuwe smartphones zijn, dat hoeven we je niet uit te leggen, behoorlijk aan de prijs. We raden je daarom altijd aan om te kijken of het toestel dat je wil kopen ook als tweedekans beschikbaar is. Dat kan bij winkels als Amazon, Coolblue en Art&Craft.
Bij Coolblue vind je, zeker in België, een van de uitgebreidste tweedekansassortimenten. Ook wat smartphones betreft valt er heel wat te kiezen en soms zitten daar bijzonder scherpe deals tussen.
Dat is nu bijvoorbeeld het geval voor de OnePlus 15, het vlaggenschiptoestel van de Chinese fabrikant. Die kost normaal gezien minimaal 789 euro, maar is als tweedekans al te koop voor 701 euro in nieuwstaat. Kan je tegen een paar krassen, dan koop je het toestel zelfs voor 673 euro.
Dat is een stevige korting, terwijl je de telefoon verder aan dezelfde voorwaarden koopt als een gloednieuwe OnePlus 15. Je krijgt dus dezelfde garantieperiode van twee jaar en kan het toestel binnen 30 dagen retourneren. Heb je nog wat ecocheques liggen, dan kan je de OnePlus 15 daar ook (gedeeltelijk) mee betalen. Houd er wel rekening mee dat je tweedekansartikelen niet in de winkel kan afhalen.
Nog meer interessante tweedekansdeals
Op het moment van schrijven heeft Coolblue ruim 170 tweedekanstoestellen in zijn assortiment. Van sommige telefoons zijn er ook verschillende varianten beschikbaar, met keuze uit modellen in nieuwstaat of toestellen met lichte gebruikssporen.
Dit zijn enkele deals die zeker de moeite waard zijn:
- Samsung Galaxy S25 Ultra (1 TB, nieuwstaat) – van 1.539 voor 1.078 euro
- Samsung Galaxy S25 Ultra (512 GB, nieuwstaat) – van 1.299 voor 910 euro
- Google Pixel 10 (128 GB, nieuwstaat) – van 629 voor 598 euro
- Motorola Edge 60 Fusion (256 GB, lichte gebruikssporen) – van 293 voor 268 euro
- Xiaomi 15T Pro (512 GB, nieuwstaat) – van 703 voor 635 euro
- Motorola Razr 60 Ultra (512 GB, nieuwstaat) – van 999 voor 950 euro
- iPhone 16 Pro Max (256 GB, lichte gebruikssporen) – van 1.469 voor 1.051 euro
Houd er wel rekening mee dat er doorgaans maar één toestel beschikbaar is, juist omdat het om een tweedekansartikel gaat. Die zijn bijvoorbeeld door consumenten teruggestuurd. Voor de telefoons die hierboven genoemd staan, geldt dan ook: op is op.













