Duitse iPad-killer speelt wél Flash

Het Duitse bedrijf Neofonie lanceert in juni de WePad. Dit alternatief voor de iPad zal draaien op Linux en staat open voor alle software. Ook Flash wordt afgespeeld.

 

Aan boord van de WePad vinden we onder meer een webcam, USB-poorten en wifi. Het scherm is met 11,6 inch groter dan de iPad. De Duitse tablet gaat daarentegen minder lang mee (zes uur ten opzichte van tien uur) en weegt ietsjes meer.

[related_article id=”158256″]

De versie met een harde schijf van 16 GB kost 449 euro. Voor een dubbele capaciteit betaal je 569 euro. Daarnaast is er nog een duurdere uitgave met een 3G-modem. Op deze sheet worden alle specificaties van de WePad vergeleken met de iPad.

Waar de Duitsers vooral mee willen scoren is de goedkope software die beschikbaar is voor hun WePad. Dit in tegenstelling tot de iPad, die alleen programma’s van Apple ondersteunt. Zo is er bijvoorbeeld geen ondersteuning voor Adobes Flash, OpenOffice.org of Java, terwijl de WePad dit wel allemaal slikt.  

Applehardwareipadnieuwstablet

Gerelateerde artikelen

Volg ons

Bekijk de huidige aanbiedingen bij Coolblue

Bekijk de huidige aanbiedingen bij Coolblue

👉 Bekijk alle deals