Lichte Facebooksite gratis bij Base

Goed nieuws voor wie niet graag betaalt voor mobiel internet. Bij Base kan je gratis op Facebook via de lichte versie van de sociaalnetwerksite.

Het gaat om 0.facebook.com, een vederlichte variant die Facebook heeft ontwikkeld en bijna enkel tekst toont. De netwerksite heeft daarnaast afspraken met verschillende operatoren, waardoor er geen dataverkeer wordt aangerekend voor die specifieke site. Een van de operatoren die meewerken is Base.

Lichte Facebooksite gratis bij Base.

De site bevat de belangrijkste functies van m.facebook.com (de mobiele site van Facebook). Zo kan je je status updaten, de nieuwsfeed bekijken, zaken leuk vinden en commentaar nalaten op een profiel of een status. Foto’s en externe sites via Facebook bekijken tellen wel mee in het dataverkeer, maar de site waarschuwt wanneer dit het geval is.

Dit zijn de landen en operatoren waar de lichte Facebooksite gratis is.

In totaal doen zo’n vijftig operatoren wereldwijd mee, al gaat het meestal om één operator per land. Hoewel Facebook het niet expliciet zegt, lijkt het vooral om opkomende markten te gaan zoals Congo, de Dominicaanse Republiek, Pakistan, Rwanda, Tunesië enzovoorts. De weinige EU-landen die meedoen zijn Griekenland, Oostenrijk en België.

3glichtmobilenieuwstelecom

Gerelateerde artikelen

Volg ons

Verleng de levensduur van jouw e-bike accu.

Verleng de levensduur van jouw e-bike accu.

Bescherm jouw accu!