Nieuws

Apple verbetert integratie Ping

Apple heeft de integratie van zijn sociale muziekplatform Ping binnen iTunes verbeterd. Versie 10.0.1 brengt enkele welkome aanpassingen.

Ping-gebruikers kunnen met iTunes-versie 10.0.1 nummers uit hun eigen bibliotheek delen met hun vrienden. Met de eerste versie van Ping kon dit alleen door een nummer op te zoeken via de iTunes Store, zelfs al stond het in je bibliotheek.

Door de toevoeging van een Ping-knopje, dat naast elk nummer in je iTunes-bibliotheek verschijnt, kun je muziek aanraden aan je vrienden en laten weten waar je naar luistert.

[related_article id=”158256″]

Zijbalk
Nieuw is ook de Ping-sidebar, een soort nieuwsoverzicht dat aan de rechterkant van je bibliotheekvenster komt te staan. Je kunt hier liedjes ‘leuk vinden’ en reageren op posts van vrienden of artiesten.

Met deze aanpassingen moet Ping meer interactie tussen de gebruikers mogelijk maken. Maar ook in iTunes 10.0.1 is Ping nog geen volwaardig sociaal platform. De dienst is enkel bereikbaar binnen de mediaspeler van Apple en is nog te beperkt.

Integratie met onder meer Facebook zou Ping een duwtje in de rug kunnen geven. Maar de onderhandelingen daarover zitten in het slop.

Appleitunesnieuwspingsoftware

Gerelateerde artikelen

Volg ons

Bekijk de huidige aanbiedingen bij Coolblue

Bekijk de huidige aanbiedingen bij Coolblue

👉 Bekijk alle deals