Nieuws

Hoesjes bekrassen iPhone

Hoesjes die de achterkant van de iPhone 4 bedekken, kunnen krassen en zelfs breuken veroorzaken in het glazen achterpaneel.

Volgens de technologiesite Gdgt zit Apple met de handen in het haar over wat in Amerika nu al Glassgate genoemd wordt. Hoesjes van het slidertype, die je over de zij- en achterkant van de iPhone 4 schuift, kunnen krassen veroorzaken als er vuil tussen de twee vlakken geklemd raakt.

Speciaal onderzoeksteam
Die krassen zouden na verloop van tijd barsten kunnen worden, stelt Ryan Block van Gdgt. Uit anonieme bronnen weet hij dat Apple op de hoogte is van het probleem en zelfs een speciaal onderzoeksteam heeft aangesteld.

[related_article id=”158256″]

Het feit dat de laatste maanden amper hoesjes van dit type te vinden waren in de officiële Apple-winkels, sterkt Blocks vermoeden. Dit is niet logisch, redeneert hij, want Apple ontvangt een percentage op hoesjes van derden die via de Apple Stores worden verkocht.

Geen sliderhoesjes meer te vinden
Zelf biedt Apple alleen de zogenaamde bumpercases aan. Die moeten naast bescherming bieden het beruchte antenneprobleem verhelpen. Sinds enkele dagen zijn de bumpercases bovendien de enige iPhone 4-hoesjes die nog op de website van Apple te bestellen zijn.

De vraag is nu of Apple aansprakelijk gesteld kan worden voor het niet kras- en breukvrij maken van de iPhone 4. Vertegenwoordigers van het bedrijf weigeren een verklaring af te leggen aan Gdgt.

Appleiphone4marketingmobilenieuws

Gerelateerde artikelen

Volg ons

Bekijk de huidige aanbiedingen bij Coolblue

Bekijk de huidige aanbiedingen bij Coolblue

👉 Bekijk alle deals