KPN laat onbeperkt bellen naar het buitenland

KPN gaat per 1 juli een aantal wijzigingen doorvoeren. Naast een inflatiecorrectie van twee procent op Internet, Bellen en Televisie, verandert het Nederlandse telecombedrijf ook de samenstelling van een aantal pakketten.
Klanten met een BelOnbeperkt- of BelVrij-abonnement kunnen vanaf respectievelijk 1 juli en 1 augustus onbeperkt bellen naar vaste nummers in veertig landen, waaronder alle landen in de Europese Unie, de Verenigde Staten, Marokko, Turkije, Suriname en de Nederlandse Antillen.
[related_article id=”161563″]
Dit is een aanvulling op onbeperkt bellen naar alle Nederlandse vaste en mobiele nummers. Dit gaat wel gepaard met een prijsverhoging voor de abonnementen BelOnbeperkt, BelBudget, BelBasis en BelVrij.
Interactieve TV
Het zenderpakket van KPN Interactieve TV krijgt een uitbreiding. Zo wordt er een aantal HD-zenders en Disney Channel toegevoegd aan het Basispakket, waaronder het Belgische Eén HD en Canvas HD.
Daarnaast wijzigt in het Sport1- en Film1-pakket een aantal zenders van kanaal. De prijs van van het populaire HBO, Sport1, Film1 en Erotiek gaat licht omhoog.
KPN Compleet
Klanten van KPN die een van de vele Internet-pakketten combineren met een mobiel abonnement van KPN of Hi komen vanaf juli in aanmerking voor de extra voordelen van KPN Compleet. Zij worden hierover persoonlijk geïnformeerd per brief en/of e-mail.
De voordelen van KPN Compleet zijn ongewijzigd. Klanten krijgen dubbele MB"s, minuten en sms"jes met KPN Mobiel en Hi. Bij Interactieve TV zit een gratis Pluspakket. Tevens kun je gratis onderling bellen met KPN- en Hi-nummers binnen je gezin.
Een volledig overzicht van alle wijzigingen staat op www.kpn.com/tarieven2014 en www.kpn.com/bellen2014.













