HP valt Mac Mini en Chromebox aan met kleine Windows-pc

HP"s laatste desktopcomputer is klein. Op een andere manier kunnen we de pc niet omschrijven. Volgens het bedrijf heeft dit geen nadelige invloed op de prestaties.
De HP Pavillion Mini Deskop heeft – met een hoogte van 5,2 centimeter en een gewicht van 725 gram – 1 TB aan opslagruimte, tot maximaal 8 GB geheugen en genoeg kracht om twee Full HD-schermen aan te sturen via DisplayPort en HDMI.
Tot nu toe heeft HP de mini-pcmarkt voornamelijk genegeerd, maar de populariteit van deze tak neemt steeds meer toe. Vooral Apples Mac Mini (die zijn upgrade in oktober kreeg) en Googles Chromebox (waarvan er eentje nota bene door HP is gefabriceerd) doen het goed.
HP"s Pavillion Mini Desktop is een nieuw product op een markt die al jaren bestaat. Het is een noemenswaardige poging op het gebied van Windows-pc"s, maar komt niet in de buurt van de prestaties van een Mac Mini. Dit apparaat is groter maar ook veel krachtiger.
De HP Pavilion Mini Desktop met Intel i3-processor krijgt in België een prijskaartje van 499 euro en zal beschikbaar zijn vanaf februari 2015.











