Nieuws

Deze week: Mobistar springt op kabelmarkt en 3D-speelgoedprinter

Mobistar maakte deze week zijn intrede op de internet- en tv-markt en speelgoedfabrikant Mattel brengt een goedkope 3D-printer voor kinderen uit.

Met een internet- en kabelaanbod treedt Mobistar de arena binnen die tot nu voorbehouden was voor Telenet en Proximus. In eerste instantie krijgen enkel mobiele klanten toegang.

De komst van Google Foto’s heeft Picasa zo goed als overbodig gemaakt. Google maakt daarom een einde aan de fototool.

Backblaze, een cloud backupbedrijf, heeft vorig jaar 65 petabytes aan harde schijven geïnstalleerd. Welke gingen het snelst stuk, en vooral: hoeveel?

Google Books Downloader Lite laat je toe boeken of delen daarvan die online beschikbaar zijn te downloaden naar een offline formaat. Zo kan je ze op je favoriete reader onderweg lezen.

Onderzoekers hebben een nieuwe techniek gevonden om data te bewaren in vijf dimensies om miljarden jaren veilig te bewaren.

De nichemarkt van 3D-printers wordt opgebroken nu Mattel op het toneel verschijnt met een goedkope speelgoedprinter voor kinderen ouder dan 13 jaar.

Hackers zijn er in alle soorten, maten en nationaliteiten. Maar ook hun methodes kunnen erg verschillen. Securitybedrijf Balabit ging op onderzoek.

Android Marshmallow vindt stilaan zijn weg naar meer toestellen. Wanneer is jouw apparaat aan de beurt?

deze week

Gerelateerde artikelen

Volg ons

Bekijk de huidige aanbiedingen bij Coolblue

Bekijk de huidige aanbiedingen bij Coolblue

👉 Bekijk alle deals