Apple nadert biljoenstatus

De aandelen van de technologiegigant stegen gisterennamiddag zo’n 2,5 procent. Een paar kwartalen geleden hadden we het nog over hoe Apple misschien de kaap van eén biljoen zou halen. Nu ziet het ernaar uit dat Apple naar alle waarschijnlijkheid aan die mijlpaal zal raken.
Apple is op weg naar een van haar meest historische kwartalen, met een ongebruikelijke lineup van nieuwe iPhones en andere bijhorende producten. De totale inkomsten kwamen neer op 53,3 miljard dollar, wat meer is dan wat analisten voorspelden.
In het afgelopen jaar bleven de aandelen van Apple stijgen, ook al waren de voorspellingen van critici over de nieuwe iPhone X niet zo mals. Zo gingen die aandelen meer dan 20 procent naar omhoog in het afgelopen jaar. Hoewel Apple niet meer een product heeft afgeleverd dat de markt heeft veranderd zoals met de grotere iPhones, valt er iets te zeggen voor haar strategie van kleine veranderingen. Uiteindelijk is de technologiegigant nu toch maar op weg naar de kaap van 1 biljoen.












