Voor deze Samsung Galaxy S25 Ultra werd inspiratie gehaald bij John Wick en betaal je meer dan 13.000 dollar

De unieke Samsung Galaxy S25 Ultra Viper, genoemd naar het wapen van John Wick dat ook op de achterkant van de smartphone te zien is, is het nieuwste project van Caviar, dat wel vaker speciale edities als deze in elkaar knutselt. Zo maakte het eerder ook al een Game of Thrones Edition van de Samsung Galaxy Fold. Ideaal dus voor wie zichzelf of een ander graag eens op een duur cadeautje trakteert en daar ook het geld voor heeft.
De Samsung Galaxy S25 Ultra Viper is gemaakt van titanium en goud, inclusief PVD-coating. Het magazijn van het pistool aan de achterkant van de smartphone is een werkende zandloper. Door al deze elementen is Caviar er naar eigen zeggen in geslaagd om het vlaggenschip van Samsung om te vormen tot een symbool van kracht en precisie.
Natuurlijk kan je een smartphone als deze niet zomaar in de winkel vinden. Ook bij Caviar is de Samsung Galaxy S25 Ultra Viper niet zomaar te koop. Je moet er speciaal om vragen en dan wordt er voor jou eentje gemaakt. Je moet er waarschijnlijk wel je spaarvarken voor plunderen, want de Galaxy S25 Ultra Viper kost meer dan 13.000 dollar, omgerekend 12.000 euro.











