OnePlus Watch 3 nu eindelijk beschikbaar vanaf 299 euro

OnePlus kondigde de Watch 3 al in februari aan. De smartwatch zou oorspronkelijk op 25 februari in de winkels liggen, maar vlak voor de introductie werd de lancering uitgesteld naar april. Reden: een typfout op de achterkant van het horloge. Daar stond namelijk niet ‘Made in China’, maar ‘Meda in China’. OnePlus vond dit reden genoeg om de introductie uit te stellen. Iedereen die al een Watch 3 met de fout had ontvangen, kon deze gratis omruilen.
Aanbieding tot en met 30 april
Ruim een maand later doet OnePlus een nieuwe poging tot lancering. De pre-orderkortingen die het bedrijf eerder aankondigde, zijn nog steeds geldig tot en met 30 april. Hierdoor betaal je tijdelijk geen 349 maar 299 euro voor de smartwatch, ongeacht de gekozen kleur. Daarnaast ontvangen klanten, zolang de voorraad strekt, een van de volgende cadeaus:
- Nord Buds 3 (t.w.v. 79 euro)
- Watch-oplaadstation (t.w.v. 29,99 euro)
- Watch-polsband (t.w.v. 34,99 euro)
Er geldt bovendien een inruilactie waarmee je 30 euro extra korting krijgt bij het inruilen van een oud apparaat. Wie van plan is meerdere OnePlus-producten te kopen, kan ook korting krijgen tot wel 50 procent (geldig op de Watch 2). Studenten ontvangen standaard 10 procent studentenkorting.
Nu ook met ondersteuning voor ECG
OnePlus meldt verder dat de Watch 3 voortaan ook in Nederland en België ECG-metingen (elektrocardiogram) ondersteunt. De resultaten van die metingen worden opgenomen in het 60s Health Check-in-overzicht, dat je in 60 seconden inzicht geeft in je gezondheid.
Aan de hardware van de Watch 3 is verder niets veranderd. De batterijduur blijft indrukwekkend (tot 120 uur), en dankzij de nieuwe dual-frequency gps-chip kan de smartwatch activiteiten nog nauwkeuriger registreren. De behuizing is grotendeels gelijk aan die van de Watch 2, met als verschil de titanium ring rond het scherm. De rest van de behuizing is van roestvrij staal, beschikbaar in twee kleuren: Obsidian Titanium (zwart) en Emerald Titanium (groen).
Meer weten over de Watch 3? Shoot-hoofdredacteur Sven heeft de smartwatch al uitgebreid getest. In de review lees je alles over zijn ervaringen met de nieuwste wearable van OnePlus.











