Apple vernielen is kunst

Overreden door een trein, beschoten, bewerkt met vuur en voorhamers: Michael Tompert kocht enkele technologische snufjes om ze meteen op deskundige wijze weer naar de schroothoop te helpen.
De man uit San Francisco creëert kunst met digitale beelden en heeft zelfs een tijdje deel uitgemaakt van Apples ontwerpteam. Nu stelt Tompert tentoon met een reeks foto’s van Appleproducten die hij met opzet heeft vernield.
Gigantische foto’s
12LVE (Twelve) bestaat uit twaalf gigantische, digitale hogeresolutieafdrukken van kapotte, verwrongen en onbruikbare Appleproducten.
[related_article id=”158256″]
Je ziet onder andere een iPhone 3G, een iPhone 4, een iPad, verschillende Macbook Airs en iPod Nano’s. De brokstukken en stoffelijke resten werden gefotografeerd door Tomperts vriend Paul Fairchild.
Tompert stelt de kleurrijke en verrassende prints momenteel tentoon in de WhiteSpace-gallery in Palo Alto, Californië, niet eens zo ver van Apples hoofdkwartier in Cupertino.













