Nieuws

Microsoft rolt Windows Phone 7-update uit

Na enige vertraging door problemen met Samsungsmartphones rolt Microsoft nu de eerste grote update voor Windows Phone 7-toestellen uit.

Normaal gezien zou de update, die onder meer knip-en-plakfunctionaliteit aan Microsofts mobiele besturingssysteem toevoegt, in de eerste twee weken van maart uitgerold worden. Problemen met een voorbereidende update op WP7-smartphones van Samsung staken daar echter een stokje voor.

Eerst simlockvrije toestellen
Die problemen zijn nu grotendeels opgelost volgens Microsoft en dus is het tijd voor het grote werk. Momenteel krijgen de Europese kopers van simlockvrije WP7-toestellen de melding dat de update beschikbaar is. Dat meldt Winrumors.

[related_article id=”161452″]

Wie een WP7-smartphone kocht in combinatie met een abonnement bij een mobiele provider, wordt de komende weken pas bediend. De providers gaan de update eerst testen om een blamage als bij de testupdate van februari te vermijden.

Kortere laadtijden
Naast ondersteuning voor knippen en plakken biedt de update prestatieverbeteringen. Vooral de snelheid waarmee apps laden wordt drastisch opgekrikt. Daarnaast wordt het zoeken naar specifieke spelletjes, apps of muziek in de Marketplace verbeterd.

In de tweede helft van het jaar volgt een volgende grote update die onder meer multitasking door apps van externe ontwikkelaars moet toestaan, en een mobiele versie van Internet Explorer 9 moet toevoegen. Dat meldt CNet.

 

microsoftmobielnieuwssoftwareupdatewindows phone 7

Gerelateerde artikelen

Volg ons

Bekijk de huidige aanbiedingen bij Coolblue

Bekijk de huidige aanbiedingen bij Coolblue

👉 Bekijk alle deals