Topsmartphone voor 229 euro bij Aldi

De Duitse supermarktketen Aldi heeft ons al meerdere malen verrast met goedkope Androidtoestellen in hun Wolfgang-serie. Nu kunnen we aanstaande zaterdag 27 oktober een simlockvrije topsmartphone met 4,5 inch scherm in de schappen verwachten.
De Wolfgang AT-AS45SE, wederom geleverd door importeur Ambiance Technology, beschikt over een QHD-scherm met 960×540 pixels en een 1 GHz dual-core Cortex-A9 processor. Deze processor is tevens voorzien van een 3D-accelerator om het spelen van games op dit toestel beter te laten verlopen. Foto’s schieten en videobellen kan met de 8 megapixelcamera achter en 3 megapixelcamera aan de voorkant.
Er is 4 GB aan ROM-, 2 GB aan telefoon- en 1 GB aan RAM-geheugen aanwezig. Er wordt een microSD-kaart van 16 GB bijgeleverd. Het opslaggeheugen is tot maximaal 32 GB uit te breiden. De batterij van 2000 mAh is behoorlijk te noemen.
[related_article id=”161563″]
De AT-AS45 zal net als de andere Wolfgang-toestellen voorzien worden van een dual sim-slot. Dit maakt het dus mogelijk om bijvoorbeeld het toestel zowel als privé- en als werktelefoon te gebruiken. Daarnaast wordt ook dit toestel van standaard Android 4.0 voorzien, zonder schil van een fabrikant.
En alsof dat nog niet genoeg is, zitten er in de doos ook nog oordopjes en 3 covers in verschillende kleuren.
Vanaf zaterdag 27 oktober is de Wolfgang AT-AS45 bij Aldi verkrijgbaar voor 229 euro. Het toestel zal volgens Aldi Nederland een regelrechte prijsdoorbraak in het topsegment worden. Hopelijk kom je zaterdag dan niet in een lange rij te staan en zijn er voldoende toestellen op voorraad.












