Nieuws

Belgacom doekt inbelsysteem op, lanceert goedkoop ADSL

Belgacom doekt vanaf 31 januari 2008 zijn inbelverbindingen op. Skynet-gebruikers moeten vanaf dan overschakelen op ADSL. Met een nieuwe instapformule voor 20 euro per maand wil Belgacom die pil vergulden.

In een persbericht woensdagmorgen maakte Belgacom bekend dat het nu ADSL kan aanbieden aan 99,7 procent van de Belgische bevolking. Dat heuglijke nieuws heeft echter ook een negatieve kant, tenminste voor gebruikers van een Skynet-inbelverbinding. Gelet op de bijna volledige ADSL-penetratie, heeft Belgacom namelijk beslist om die inbeldienst stop te zetten tegen 31 januari 2008.

Belgacom benadrukt dat het een abonnementsformule biedt vanaf 5,95 euro per maand voor twee uur surfen aan 512 Kbps. Naast die formule lanceert de operator op 1 december het nieuwe ADSL Budget. Dat aanbod kost 20 euro per maand voor 400 MB en een snelheid van 512 Kbps. Bijkomend volume kost 3 euro per 500 MB.

businessitprofessionalnieuws

Gerelateerde artikelen

Volg ons

Bekijk de huidige aanbiedingen bij Coolblue

Bekijk de huidige aanbiedingen bij Coolblue

👉 Bekijk alle deals