Nieuws

Pimp IT up zoekt nog bedrijven die studenten willen rondleiden

De Hogeschool Gent organiseert ook dit jaar de ‘Pimp IT up!’ actie om leerlingen warm te maken voor opleidingen en jobs in de IT. Er worden nog bedrijven gezocht die bereid zijn individuele leerlingen of hele klassen rond te leiden.

De Pimp IT up actie ontstond enkele jaren geleden vanuit ADA, de organisatie die ICT-beroepen aantrekkelijker wil maken voor vrouwen. Maar ondertussen berust de organisatie bij het Departement Bedrijfsinformatica van de Hogeschool Gent en is het accent verschoven naar het aantrekken van studenten in het algemeen – dus ook jongens.

Ook inhoudelijk wordt het concept dit jaar bijgestuurd. “Nu kunnen ook individuele leerlingen zich inschrijven als hun school niet meedoet”, zegt organisator Maaike Teirlinck, pr-medewerker van de Hogeschool Gent. Er worden dan ook bedrijven gezocht die bereid zijn om een leerling een dag te laten meelopen met een informaticus, of die een hele klas een halve dag kunnen rondleiden en informeren.

Bedrijven die willen meedoen, kunnen zich aanmelden bij Maaike Teirlinck (maaike.teirlinck@hogent.be). De actie begint in de krokusvakantie, vanaf 5 februari, maar loopt nog door gedurende de rest van het academiejaar.
 

businessitprofessionalnieuws

Gerelateerde artikelen

Volg ons

Bekijk de huidige aanbiedingen bij Coolblue

Bekijk de huidige aanbiedingen bij Coolblue

👉 Bekijk alle deals