Nieuws

Fedict krijgt 1,1 miljoen meer

De federale IT-dienst Fedict heeft voor het komende jaar ongeveer 31,1 miljoen euro toegewezen gekregen. Dat is een stijging tegenover de 29,9 miljoen van vorig jaar. Fedict had de vermeerdering verwacht en zegt nu genoeg middelen te hebben om de prioriteiten voor het volgende jaar te realiseren, waaronder Police-on-web, Be-health, het federale portaal en het datacenter.

Fedict heeft bij het begrotingsoverleg een budgetvermeerdering van 3,9 procent gekregen. Dat percentage ligt net boven de inflatie, waardoor er ook effectief sprake is van een groter budget. Volgens Mila Druwe, woordvoerder van Fedict, had Fedict een stijging van deze omvang verwacht. Fedict heeft 31.087.000 euro toegewezen gekregen.

“Alle prioriteiten die de minister heeft gesteld, kunnen worden gerealiseerd  in samenwerking met de andere FOD’s,” verklaart Druwe: “Het budget komt dus lang niet altijd van Fedict, maar komt evengoed van de FOD’s waarmee voor een bepaald project samengewerkt wordt.”

businessitprofessionalnieuws

Gerelateerde artikelen

Volg ons

Bekijk de huidige aanbiedingen bij Coolblue

Bekijk de huidige aanbiedingen bij Coolblue

👉 Bekijk alle deals