Weinig ZDNet-lezers op Facebook

Minder dan een op vijf lezers van ZDNet speelt games op Facebook. Bijna de helft zit niet eens op de sociaalnetwerksite.
Deze cijfers zijn afkomstig van onze poll die je de afgelopen weken kon invulllen. Daarin vroegen we of je games speelt op Facebook.
De resultaten zullen de makers van Farmville alvast niet blij maken. 37 procent zegt Facebook niet te gebruiken voor games. Nog eens 44 procent beweert zelfs niet eens op Facebook te zitten.
Zo’n acht procent van de lezers zegt soms een spelletje te spelen op de netwerksite, tien procent zegt dat elke dag te doen.
Nederland
Voor het eerst wijken de Belgische cijfers in onze poll sterk af van de resultaten op ZDNet.nl. Daar geeft zelfs 74 procent aan niet op Facebook te zitten en zegt maar zes procent dat ze soms of elke dag gamen op Facebook. Mogelijk heeft dit te maken met de Nederlandse netwerksite Hyves, die bijzonder populair is bij onze noorderburen.









