Nieuws

HP lanceert eerste all-in-one met ChromeOS

HP Chromebase
ChromeOS heeft de voorbije maanden enorm aan populariteit gewonnen. HP lanceert deze week een nieuwe all-in-one PC met ChromeOS aan boord.

HP  heeft een nieuwe all-in-one op de markt gebracht. Deze keer draait het model op Google ChromeOS en zal het ongeveer 600 euro gaan kosten. Het nieuwe model heeft de naam Chromebase gekregen en heeft onder andere speakers van Bang en Olufsen in de voet. De Chromebase werd in eerste instantie gelanceerd in de Verenigde Staten maar het is niet duidelijk of het model ook naar onze contreien zal komen.

ChromeOS
Het display is volledig kantelbaar.

HP Chromebase

De fabrikant spreekt van een nieuwe ‘social hub’ die kan gebruikt worden thuis, voor entertainmentdoeleinden of om elkaar skills bij te leren. Het grote kantelbare IPS-paneel valt daarbij meteen op. Standaard is de Chromebase uitgerust met een Intel Core i3 Comet Lake, 16GB RAM en 256 GB ROM. Het bedrijf lanceerde ook de HP M24fd USB-C monitor, die is gemaakt om de ChromeOS-beleving nog beter te maken. Je kan de monitor gebruiken in combinatie met de Chromebase of met de nieuwe Chromebook die gisteren werd aangekondigd.

Chromebook x2 11

ChromeOS

Het aanbod ChromeOS-toestellen werd gisteren ook nog eens aangevuld met een nieuwe Chromebook detachable. Het toestel heeft ondersteuning voor 4G en wordt aangedreven door een Snapdragon 7c. Dit model heeft een 11 inch display dat je volledig kan loskoppelen van het toetsenbord.

HP spreekt van 11 uur accuduur en het toestel is beschikbaar in twee varianten. Je kan kiezen tussen een model met 64GB ROM of 128 GB ROM. Net zoals bij Apple moet je de compatibele pen voor deze Chromebook apart aanschaffen. Net zoals de Chromebase is deze nieuwe Chromebook x2 11 vandaag alleen te koop in de Verenigde Staten.

ontspanning

Gerelateerde artikelen

Volg ons

€50,00 korting op de Dyson PencilWash: compacte Wet&Dry-stofzuiger

€50,00 korting op de Dyson PencilWash: compacte Wet&Dry-stofzuiger

Bespaar nu