Nieuws

Nieuwe Europese channel sales director bij Brocade

 

Brocade benoemt Amanda Giddins tot EMEA channel sales director. Naar eigen zeggen onderstreept Brocade met deze benoeming zijn toewijding om het EMEA kanaal te versterken en verdere zakelijke kansen geografisch uit te breiden.
 
De benoeming van Amanda Giddins komt tegelijk met de lancering van Brocade’s nieuwe channel partner programma. Binnen haar nieuwe rol bij Brocade is Giddins verantwoordelijk voor de ontwikkeling van kanaalstrategieën en zal zij met het Brocade EMEA salesnetwerk samenwerken om verkoopprogramma’s en kanaalwerving te definiëren en te versnellen. Giddins heeft ruim 18 jaar ervaring in verkoop-, marketing- en businessontwikkeling binnen de wereldwijde telecommunicatie- en netwerkmarkt. In haar laatste functie als Pan European Channels Leader, Enterprise, Nortel, EMEA, was zij verantwoordelijk voor Nortel’s distributie en indirecte verkoopkanaal binnen de regio.
 
“De mogelijkheden waarmee Brocade en het kanaal worden geconfronteerd zijn immens, mede omdat bedrijven steeds vaker opzoek zijn naar end-to-end data networking-oplossingen die hun IT-omgevingen kunnen optimaliseren en een concurrentievoordeel kunnen leveren,” zegt Giddins. “Ons doel is om een wereldwijd programma te ontwikkelen dat selectief, gedifferentieerd en rendabel is en dat een hoge return-on-partnerinvestment biedt. Het EMEA team is klaar voor deze uitdaging.”
 
 

 

Google Voeg TechPulse.be toe als favoriete bron op Google!
amanda giddinsbrocadebusinessitreseller

Gerelateerde artikelen

Volg ons

Google Voeg TechPulse.be toe als favoriete bron op Google!
€50,00 korting op de Dyson PencilWash: compacte Wet&Dry-stofzuiger

€50,00 korting op de Dyson PencilWash: compacte Wet&Dry-stofzuiger

Bespaar nu