Nieuws

Philips heeft tegenvallend tv-jaar

Philips ondervindt fikse concurrentie op de televisiemarkt. Dat heeft zijn effect op de winst van de tv-afdeling.

De elektronicagigant maakt deze week bekend dat hij dit jaar allicht geen winst zal maken op zijn televisie-activiteiten. In het eerste kwartaal draait Philips zelfs 100 tot 120 miljoen euro operationeel verlies.

Philips heeft ook maatregelen moeten nemen om de achterstallige voorraden kwijt te raken. Volgens Philips blijft herstel van de winstgevendheid van de televisietak een prioriteit voor het concern.

In het laatste kwartaal van 2010 ging de tv-omzet van Philips met 179 miljoen euro omlaag naar 906 miljoen euro. Oorzaken zijn de moeilijkere marktomstandigheden, stevige prijsconcurrentie en terugvallende verkoop in Azië.

 

Google Voeg TechPulse.be toe als favoriete bron op Google!
home-entertainmentnieuwsphilipstelevisietvverkoopzakelijk

Gerelateerde artikelen

Volg ons

Google Voeg TechPulse.be toe als favoriete bron op Google!
€50,00 korting op de Dyson PencilWash: compacte Wet&Dry-stofzuiger

€50,00 korting op de Dyson PencilWash: compacte Wet&Dry-stofzuiger

Bespaar nu