Nieuws

Oracle koopt NetSuite in miljardendeal

Oracle haalt het "eerste cloudbedrijf ter wereld" binnen. Beiden blijven bestaan, laat Oracle weten.

 
NetSuite is opgekocht door Oracle, laat de cloudleverancier weten. Oracle legde 109 dollar per aandeel op tafel, wat neerkomt op een totaal van ongeveer 9,3 miljard dollar. “Oracle en NetSuite-cloudapplicaties zijn complementair, en zullen voor altijd samen bestaan op de marktplaats,” volgens Mark Hurd, CEO van Oracle. “We zijn van plan om stevig te investeren in beide producten – engineering en distributie.”
 
CEO van NetSuite, Zach Nelson, zegt tevreden te zijn over de deal. “NetSuite zal voordelen plukken van Oracle’s globale reikwijdte om de beschikbaarheid van onze cloudoplossingen in meer industrieën en meer landen te versnellen.”
 

 

Oracle en NetSuite kwamen al eerder in elkaars vaarwater. In de jaren 90 was CEO Nelson nog marketingdirecteur bij de gigant, terwijl de oprichter van Oracle, Larry Ellison, bekendstaat als NetSuite’s grootste investeerder.

 
 
Verwacht wordt dat de transactie dit jaar nog zal worden afgerond.

Google Voeg TechPulse.be toe als favoriete bron op Google!
businesscloudoracleovername

Gerelateerde artikelen

Volg ons

Google Voeg TechPulse.be toe als favoriete bron op Google!
€50,00 korting op de Dyson PencilWash: compacte Wet&Dry-stofzuiger

€50,00 korting op de Dyson PencilWash: compacte Wet&Dry-stofzuiger

Bespaar nu