OnePlus onthult bijna alles over de OnePlus Watch 4 vóór de lancering

De lancering van de OnePlus Watch 4 lijkt nabij te zijn, maar inmiddels weten we in de aanloop naar deze lancering dankzij lekken en officiële informatie vanuit OnePlus zelf al bijna alles over de aankomende smartwatch.
OnePlus Watch 4-productpagina
OnePlus deelt wel vaker officiële informatie over aankomende apparaten vóór hun lancering, maar het live zetten van een volledige productpagina, inclusief een lijst met alle specs, is toch wel opmerkelijk. Dat heeft het bedrijf nu echter wel gedaan voor de OnePlus Watch 4 (via Android Authority).
De Watch 4 zal een titaniumlegering gebruiken voor zijn behuizing, die 47,4 x 47,4 x 11 mm meet en 43 gram weegt. Het horloge is ook voorzien van een LTPO-oledscherm met een resolutie van 466 x 466 pixels en een laag saffierglas voor bescherming. De standaard maximale helderheid is 600 nits, maar het horloge kan in de sportmodus zelfs 3.000 nits bereiken.
Verder bevestigt de nieuwe informatie dat we te maken hebben met dezelfde Snapdragon W5- en BES 2800-chips als in de OnePlus Watch 3 (en 2). Verder vind je binnenin 2 GB aan RAM, 32 GB aan opslagruimte ne een 646mAh-batterij die voor een batterijduur van drie dagen moet zorgen bij zwaar gebruik en tot 16 dagen met batterijbesparing aan.
De Watch 4 beschikt ook nog over 5ATM-, IP69-, IP68- en MIL-STD-810H-certificeringen. Daarnaast zal het horloge draaien op OnePlus’ versie van Wear OS 6.0 (met Gemini-integratie).
Wat weten we nog niet?
We weten inmiddels dus al bijna alles over de nieuwe smartwatch, behalve dan wanneer hij precies gelanceerd wordt en wat hij zal kosten. De Watch 3 kostte bij zijn release 349 euro, dus we hopen natuurlijk dat zijn opvolger in ieder geval niet duurder wordt.
Er zijn twee kleuren om uit te kiezen: ‘Evergreen Titanium’ en ‘Midnight Titanium’. We weten alleen niet of dat de enige keuze is die je moet maken. In de lijst met specs staat dat er geen eSIM-ondersteuning is. Dat was ook het geval bij de Watch 3, maar toen gaf OnePlus wel aan om LTE-ondersteuning te overwegen. Daarnaast werd er wel iets later ook nog een kleinere variant van de Watch 3 gelanceerd.
Voor nu lijkt er dus maar één model in twee kleuren onderweg te zijn, maar wie weet of er bij de officiële lancering (of later) nog extra modellen zullen zijn om uit te kiezen. Eerst moet OnePlus die lancering echter maar eens aankondigen.











