Nieuws

Google suggereert zoekopdrachten

De startpagina van Google helpt u vanaf volgende week met het vinden van de juiste zoekwoorden. Met Google Suggest krijgen gebruikers tijdens het intikken onmiddellijk een aantal suggesties van vaak voorkomende opdrachten.

Echt nieuw is de functie niet. Deze is al langer ingebouwd in onder meer Safari en Firefox. De suggestiefunctie zorgt er bijvoorbeeld voor dat u bij het intikken van ‘Fire’ meteen suggesties krijgt die verwijzen naar Firefox.

Google zelf begon in 2004 al deeltijds met de ontwikkeling van Suggest. Ontwikkelaars bij het bedrijf besteden een vijfde van hun tijd aan projecten naar keuze. Vier jaar later is de functie aanwezig in browsers, op YouTube, op de iPhone en Blackberry, en nu ook op de homepage van de zoekgigant zelf.

Google Voeg TechPulse.be toe als favoriete bron op Google!
businessgoogleitprofessionalnieuwszoekfunctie

Gerelateerde artikelen

Volg ons

Google Voeg TechPulse.be toe als favoriete bron op Google!
€50,00 korting op de Dyson PencilWash: compacte Wet&Dry-stofzuiger

€50,00 korting op de Dyson PencilWash: compacte Wet&Dry-stofzuiger

Bespaar nu