SunlitGreen Photo Editor 1.3.0

Ben je op zoek naar geavanceerde of creatieve mogelijkheden om je foto’s te bewerken, dan hoef je niet bij SunLitGreen Photo Editor aan te kloppen. Voor het snelle werk daarentegen is het programma wel geschikt.
De interface is erg sober: een menubalk, een knoppenbalk en het eigenlijke werkgebied waar je je foto’s kan inladen. Ook de gereedschapskist blijkt beperkt: een zoomtool, een tool om de foto te verplaatsen binnen het canvas en een om een rechthoekige selectie te maken.
Als belangrijkste bewerkingsfuncties vermelden we het aanpassen van contrast, helderheid en kleurverzadiging, het bijsnijden, spiegelen en roteren van het canvas, het verscherpen of waziger maken van het beeld en de conversie naar grijswaarden. Volautomatische correcties beperken zich tot de functies auto-levels en auto-contrast. De tool geeft je wel de mogelijkheid om maximaal honderd bewerkingen weer ongedaan te maken.
[download_file]
Een afdruk maken is uiteraard ook mogelijk, en verder kun je de foto uitvoeren naar jpg, bmp of png. Daarmee hebben we zowat alle mogelijkheden opgesomd: erg beperkt dus, maar wel bruikbaar voor een aantal doordeweekse aanpassingen.











