Nieuws

Google Play-aankoopbonnen komen naar België

Wie boeken, apps of films wil kopen of cadeau geven uit de Google Play Store, kan daar binnenkort voorafbetaalde kaartjes met een code voor gebruiken.

Ook België behoort binnenkort tot het groepje landen waar Google Play-bonnen te koop zullen zijn, zo achterhaalde Tweakers.net.

Een harde datum heeft Google voorlopig nog niet voor de introductie. Op de helppagina van zijn internetwinkel staat bij België voorlopig nog “Coming Soon”. De gebruiksvoorwaarden kan je al wel inkijken. De kaartjes komen in versies met 15, 25 en 50 euro krediet.

[related_article id=”158901″]

Nog niet in Nederland
Naast België worden de bonnen binnenkort ook nog in Denemarken, Finland, Griekenland, Noorwegen, Polen, Portugal en Zweden geïntroduceerd. Nederland ontbreekt voorlopig nog in het lijstje. De codes zijn daar wel al in te wisselen.

Google Voeg TechPulse.be toe als favoriete bron op Google!
googlegoogle playnieuws

Gerelateerde artikelen

Volg ons

Google Voeg TechPulse.be toe als favoriete bron op Google!
€50,00 korting op de Dyson PencilWash: compacte Wet&Dry-stofzuiger

€50,00 korting op de Dyson PencilWash: compacte Wet&Dry-stofzuiger

Bespaar nu