Nieuws

Videoreclames gedomineerd door vier sectoren

Twee op drie online-videoreclames zijn afkomstig van ondernemingen uit amper vier sectoren: de autosector (19%), retail (18%), technologie (17%) en consumptiegoederen (14%).

Videoreclames gedomineerd door vier sectoren

Twee op drie online-videoreclames zijn afkomstig van ondernemingen uit amper vier sectoren: de autosector (19%), retail (18%), technologie (17%) en consumptiegoederen (14%). Dat is de conclusie van een onderzoek in opdracht van DoubleClick, de reclamedivisie van Google. In die sectoren zetten vooral grote adverteerders (in 40% van de gevallen voor het eerst) in op online-videoreclame.

 

Rooskleurige toekomst

Die investeringen ogen vaak spectaculair. Zo gaf de financiële sector in de eerste helft van dit jaar 225% meer uit aan filmpjes op het net dan in het eerste half jaar van vorig jaar, retail verhoogde zijn budgetten met 197% en gezondheid gaf 193% meer uit aan advertentiefilmpjes.

DoubleClick ziet de nabije toekomst rooskleurig tegemoet en verwacht (en hoopt) dat de adverteerders hun investeringen in online-videoreclame nóg zullen opdrijven.

Google Voeg TechPulse.be toe als favoriete bron op Google!

Gerelateerde artikelen

Volg ons

Google Voeg TechPulse.be toe als favoriete bron op Google!
Haal een HomeWizard in huis en krijg een gratis Energy Display én €50 shoptegoed

Haal een HomeWizard in huis en krijg een gratis Energy Display én €50 shoptegoed

Bespaar nu