eSIM aankopen en roamingkosten vermijden kan nu eenvoudig via KBC Mobile

Iedereen die al eens onaangenaam verrast is met een enorme telefoonrekening na een reis, weet dat je moet opletten met mobiele data in het buitenland. Om zo’n enorme factuur van roamingkosten te vermijden, komt KBC nu met de mogelijkheid om een eSIM van Firsty te kopen via de app.
KBC-gebruikers kunnen nu rechtstreeks via de KBC Mobile-app hun mobiele data voor het buitenland aankopen en beheren. Dat is vooral handig voor wie buiten de Europese Unie reist. Vergeet je daar je mobiele data uit te zetten, dan kan je soms al enkele seconden na het landen met stevige roamingkosten opgezadeld zitten. Deze oplossing vermijdt zo’n situatie.
Je kan al voor je vertrek via KBC Mobile een datapakket in de vorm van dagpassen van 3,50 euro aankopen. Des te meer dagen je neemt, des te lager de prijs wordt. Via het Nederlands-Singaporese telecombedrijf Firsty kan je dat doen voor meer dan 180 bestemmingen. Je installeert de eSIM eenmalig en kan die nadien opnieuw gebruiken voor toekomstige reizen. Je activeert dan gewoon een nieuw datapakket voor die volgende bestemming.
Met deze nieuwe mogelijkheid breidt KBC de al stevige mogelijkheden van de Mobile-app weer verder uit. De app biedt zelfs diensten aan voor wie geen klant is bij de bank. Zo kan je dienstencheques bestellen, groepsuitgaven verdelen, parkeergeld of tickets voor het openbaar vervoer betalen en overheidsdocumenten raadplegen.











