Nieuws

Review: Stoked – Big Air Edition

Stoked - Big Air Edition is een verrassend goede snowboardgame, maar het mist net die extra verbetering om het als toptitel te bestempelen. Het is de betere snowboardtitel die we hebben gezien de afgelopen jaren. Nu nog wat werk verrichten aan de physics en we hebben met een klassieker te maken.

Big Air moet Olympisch worden!

Voordat je in de sneeuw duikt, moet je eerst een personage aanmaken. Er zijn niet veel mogelijkheden om een uniek ontwerp te vormen, maar toch beter dan niets. Wat volgt, is een zwak verhaal waarin je als rookie de snowboardwereld moet overtuigen en sponsors moet zien aan te trekken. Je wordt van de berg geduwd, waarna het avontuur begint. Op verschillende bergen die je moet vrijspelen zitten uitdagingen verborgen. Soms liggen ze dicht genoeg bij elkaar, maar er zijn ook momenten dat je minuten zit te zoeken op een grote berg waar je nog een uitdaging kunt doen. De gameplay zit gelukkig wel helemaal goed. Je snowboard voelt realistisch aan en na enige tijd oefenen heb je de indruk dat je het board meester bent. Big Air Edition is eigenlijk het vervolg van Stoked, maar nu wordt de nadruk meer gelegd op grote sprongen en tricks. Het gevoel van snelheid wordt opvallend goed weergegeven via de blur-effecten. Zeker wanneer je een steil stuk aan volle snelheid afraast, is het bijzonder indrukwekkend.
Er is deftig gesleuteld aan de weerseffecten, en dat heeft geloond. De weersomstandigheden veranderen continu terwijl je van de berg afdaalt – naargelang hoe hoog elke berg is. Het geeft net dat extra gevoel dat een snowboardspel nodig heeft. Grafisch is het geen bijzondere titel. De weerseffecten zien er mooi uit, maar de physics durven wel eens rare resultaten te geven bij een val. Ook het sliden op rails ziet er niet overtuigend genoeg uit. De soundtrack is heel goed gekozen met een hele hoop bekende artiesten. Enkel de bergen mogen wel wat levendiger klinken. Het lijkt alsof er niemand anders is behalve jij. Online valt best wel plezier te beleven. Jij kunt met zeven vrienden dezelfde berg aandoen. Je kunt de talrijke offline uitdagingen ook online beleven en bovendien is er het alom bekende horse-trick gedeelte waar je de tricks van je tegenstanders moet evenaren of verbeteren. Verder zijn er nog enkele opties, maar weinig noemenswaardig.

[related_article id=”160734″]

ontspanningx360xbox

Gerelateerde artikelen

Volg ons

Verleng de levensduur van jouw e-bike accu.

Verleng de levensduur van jouw e-bike accu.

Bescherm jouw accu!