Nieuws

De gevaarlijkste lekken van 2015

Het afgelopen jaar muntten hackers het op kinderen, overspeligen en auto's, maar ook op jou. De grootste lekken, alsook enkele belangrijke beveiligingstips, zetten we graag nog eens op een rijtje.

Hackers zitten nooit stil, en het afgelopen jaar was niet anders. We brachten weer het nodige beveiligingsnieuws, zodat je steeds mee was met de recentste lekken en gevaren. Enkele securityproblemen sprongen er dit jaar zeker tussen uit. Zo kraakten hackers de BMW, wat aantoont dat auto’s vandaag echt wel computers op wielen zijn, en zagen we opnieuw enkele problemen met Flash. Dat Flash intussen op z’n laatste benen staat, is goed beveiligingsnieuws.

Het hack van Ashley Madison had een zeker aura van Karma rond zich, maar dat hackers niet meteen een geweten hebben bleek dan weer dankzij het VTech lek, waarbij vooral kinderen de dupe waren. Voorkomen is altijd beter dan genezen, dus we zetten je verder op weg met enkele uitstekende beveiligingstips. Ben jij momenteel ingelogd als administrator? Waarom?

Beveiligingbeveiliging

Gerelateerde artikelen

Volg ons

Verleng de levensduur van jouw e-bike accu.

Verleng de levensduur van jouw e-bike accu.

Bescherm jouw accu!